Ons Team

Maatschappelijke zetel

Rosco N.V.
Wayenborgstraat 16
Industriezone C
B-2800 Mechelen
BE 0438.803.947

OPENINGSUREN:

Maandag tot donderdag
   07u30 - 12u00
   13u00 - 17u00

Vrijdag
   07u30 - 12u00
   13u00 - 16u00

 

Directie

 

phpxofUie

Gedelegeerd bestuurder: 

Ellen Rosiers
e.rosiers@rosco.be 
+32 15 45 91 36

 

phpaRK7MM 

Bestuurder: 
 
Karin Potums
k.potums@rosco.be 
+32 15 29 30 23

 

Sales Business Manager

 

Bjorn

Bjorn Roosen
br@rosco.be 
+32 470 20 03 27

 

Operations Manager

phpKOdpip 

Dirk Potums
d.potums@rosco.be 
+32 491 90 32 39

 

Technisch Commercieel Team
Extern

 

phpvjLJmq 

Hans Decroo
h.decroo@rosco.be 
+32 475 78 17 80

 

 

Technisch Commercieel Team
Intern

Bestellingen
bestelling@rosco.be 
T: +32 15 29 30 20
F: +32 15 29 30 25

 

 

phpvjLJmq 

Hans Decroo
h.decroo@rosco.be 
+32 15 29 30 20

 

Rima

Rima Darious
r.darious@rosco.be 
+32 15 29 30 20

 

Aankoop 

 

Maria Van der Heyden
m.vanderheyden@rosco.be 
+32 15 29 30 27
+32 498 88 36 91

 

Calculatie 

 

phpNaBmYO 

Liesbeth Cadée
l.cadee@rosco.be 
+32 15 45 91 31

 

Marketing 

 

Larissa

Larissa Stegmann
l.stegmann@rosco.be 
+32 15 45 91 30

 

Boekhouding 

 

phpYh416S 

Sandra Roskam
s.roskam@rosco.be 
+32 15 29 30 27

klantenboekhouding@rosco.be 
+32 15 29 30 27


 

Magazijniers / Chauffeurs

Medewerkers magazijn:
Tom Vermosen
Fitim Ismaili
Soufiane Aoueriaghel

Chauffeurs:
Wim Simons
Christian Lapière

 

Productie 

 

phpKOdpip 

Verantwoordelijke
Dirk Potums
d.potums@rosco.be 
+32 491 90 32 39

 

Medewerkers productie:
Dirk Ooms
Benoni de Ruysscher
Peter Beullens
Carola Peeters
Agnes Bemus
Yunus Eksen
Kim Peeters
Robbin Vandevenne
Yaw Opong
Dennis van der Hoeven

 

Rosco service

 

phpoquTgq 

Verantwoordelijke
Dirk Embrechts
d.embrechts@rosco.be 
+32 498 88 36 92

 

Shop Westerlo

 

Marc

Filiaalverantwoordelijke

Marc Vermeulen 
m.vermeulen@rosco.be 
+32 492 22 10 07

 

Adres:
Moestoemaatheide 16 B
B-2260 Westerlo
+32 14 58 87 93
westerlo@rosco.be 

OPENINGSUREN:

Maandag tot woensdag
    07u00 - 09u00      (of na afspraak)
    14u30 - 15u30      (of na afspraak)

Donderdag
 
  07u00 - 12u30
    13u00 - 15u30

Vrijdag
    07u00 - 09u00      (of na afspraak)
    13u30 - 14u30      (of na afspraak)

Zaterdag en zondag
    gesloten